Геймърски слушалки ENDORFY Viro Plus 7.1 USB - Black
- : В наличност
- Кат. номер: END-HEAD-EY1A001
50.40€ (98.57 лв.)
без ДДС: 50.40€ (98.57 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| SURROUND 7.1 Dolby | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър високоговорител (mm) | 53 мм |
| Дължина кабел (m) | 2.9 м |
| Интерфейс | USB-A |
| Микрофон | Да |
| Съвместимост | PC & Console |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 Ω |
| Технология | С кабел |
| Тип аксесоар | Gaming |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 98 |
От същата категория...
..
30.33€ (59.32 лв.)
без ДДС:30.33€ (59.32 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
без ДДС:44.07€ (86.20 лв.)
..
41.06€ (80.31 лв.)
без ДДС:41.06€ (80.31 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
без ДДС:32.21€ (62.99 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
без ДДС:20.94€ (40.96 лв.)
От същия производител...
..
48.51€ (94.88 лв.)
без ДДС:48.51€ (94.88 лв.)
..
40.95€ (80.09 лв.)
без ДДС:40.95€ (80.09 лв.)
..
47.88€ (93.65 лв.)
без ДДС:47.88€ (93.65 лв.)
..
52.48€ (102.64 лв.)
без ДДС:52.48€ (102.64 лв.)
..
12.56€ (24.57 лв.)
без ДДС:12.56€ (24.57 лв.)