Marvo Геймърски слушалки Gaming Headphones Pulz 70S - 7.1 RGB - MARVO-HG9086-BK
- : В наличност
- Кат. номер: MARVO-HG9086-BK
21.85€ (42.74 лв.)
без ДДС: 21.85€ (42.74 лв.)
От същата категория...
..
30.33€ (59.32 лв.)
без ДДС:30.33€ (59.32 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
без ДДС:44.07€ (86.20 лв.)
..
41.06€ (80.31 лв.)
без ДДС:41.06€ (80.31 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
без ДДС:32.21€ (62.99 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
без ДДС:20.94€ (40.96 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
без ДДС:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
без ДДС:13.36€ (26.13 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
31.57€ (61.74 лв.)
без ДДС:31.57€ (61.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.24€ (23.95 лв.)
без ДДС:12.24€ (23.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
без ДДС:13.36€ (26.13 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-HG9086-BK |
| ТИП | Слушалки с микрофон Virtual 7.1 |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Компютър Конзоли Лаптоп |
| СВЪРЗВАНЕ | Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | USB |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 40 mm |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 105 dB |
| ИМПЕДАНС | 32 ohm |
| МИКРОФОН | Да |
| МИКРОФОН ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | -42 dB |
| ЦВЯТ | Черен |
| ТЕГЛО | 193 g |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 2.0 m |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | USB 7.1 surround sound RGB backlight Detachable microphone Volume control |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391933688 |