Streamplify професионален стрийминг микрофон с трипод Streaming Microphone With Tripod RGB - MIC TRIPOD - SPMC-MZ1C127.11
- : В наличност
- Кат. номер: SPMC-MZ1C127.11
61.21€ (119.71 лв.)
без ДДС: 61.21€ (119.71 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
..
30.33€ (59.32 лв.)
без ДДС:30.33€ (59.32 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
без ДДС:44.07€ (86.20 лв.)
..
41.06€ (80.31 лв.)
без ДДС:41.06€ (80.31 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
без ДДС:32.21€ (62.99 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
без ДДС:20.94€ (40.96 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛStreamplify КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSPVC-CA12401.11 ТИП ..
96.17€ (188.09 лв.)
без ДДС:96.17€ (188.09 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛStreamplify КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSPIR-LZ10112.11 ТИП ..
18.95€ (37.06 лв.)
без ДДС:18.95€ (37.06 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛStreamplify КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSPCW-CZFH221.11 РЕЗОЛЮЦИЯ ..
62.65€ (122.54 лв.)
без ДДС:62.65€ (122.54 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛStreamplify КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSPCW-CMFH221.11 РЕЗОЛЮЦИЯ ..
32.49€ (63.54 лв.)
без ДДС:32.49€ (63.54 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛStreamplify КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSPCW-CLFH221.11 РЕЗОЛЮЦИЯ ..
45.49€ (88.96 лв.)
без ДДС:45.49€ (88.96 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Streamplify |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | SPMC-MZ1C127.11 |
| ТИП | Микрофон |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Компютър Лаптоп Конзоли |
| СВЪРЗВАНЕ | Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | USB |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 100 Hz - 18 KHz |
| ИМПЕДАНС | 680 ohm |
| МИКРОФОН ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | -36 ± 3dB |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 1.8 m |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 2 Audio Playback Modes Sensor type: O16 mm condenser capsules Signal to noise ratio: >85 dB Quick Mute Function Pop Filter Tripod & Shock Mount Lighting effect: 8 Modes, 2 RGB modes Compatible device: Laptop, PC, Gaming Consoles (PS4/PS5/Xbox) |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4251442506360 |