Геймърско бюро ENDORFY Atlas L Electric - Dark Wood
- : В наличност
- Кат. номер: END-DESK-EY8E006
301.14€ (588.98 лв.)
без ДДС: 301.14€ (588.98 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | До 80 кг натоварване, Канал за кабели |
| Дължина | 150 cm |
| Материал на плота | MDF |
| Материал на рамката | Стомана |
| Механизъм | Електрически |
| Размери на бюро | 1500 x 760 x 720 mm |
| Регулиране височина | 72 - 120 cm |
| Съвместими платформи | Универсални |
| Тип | Бюро |
| Цвят | Черен |
От същата категория...
..
244.44€ (478.08 лв.)
без ДДС:244.44€ (478.08 лв.)
..
283.50€ (554.48 лв.)
без ДДС:283.50€ (554.48 лв.)
..
149.94€ (293.26 лв.)
без ДДС:149.94€ (293.26 лв.)
..
301.14€ (588.98 лв.)
без ДДС:301.14€ (588.98 лв.)
..
149.94€ (293.26 лв.)
без ДДС:149.94€ (293.26 лв.)
От същия производител...
..
48.51€ (94.88 лв.)
без ДДС:48.51€ (94.88 лв.)
..
47.88€ (93.65 лв.)
без ДДС:47.88€ (93.65 лв.)
..
52.48€ (102.64 лв.)
без ДДС:52.48€ (102.64 лв.)
..
12.56€ (24.57 лв.)
без ДДС:12.56€ (24.57 лв.)
..
10.71€ (20.95 лв.)
без ДДС:10.71€ (20.95 лв.)