New
Безплатна доставка
Игрова конзола MSI CLAW A8 BZ2EM-057GR - 8" IPS FHD+(1920x1200) 120Hz VRR, 24GB LPDDR5x, 1TB SSD, Windows 11 Home - Polar Tempest
- : В наличност
- Кат. номер: MSI-NOT-BZ2EM-057GR
899.00€ (1,758.29 лв.)
без ДДС: 899.00€ (1,758.29 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Вграден WIFI | Wi-Fi 7 (IEEE 802.11be), Bluetooth 5.4 |
| Видео Портове | 2x Type-C (USB4® / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0/ Thunderbolt™ 4 compatible) |
| Гаранция | 24 месеца |
| Графичен процесор | AMD Radeon™ 890M |
| Дисплей | 8” FHD+ (1920x1200), 48-120Hz VRR Touchscreen |
| Допълнителни портове | 1 x card reader (microSD) (UHS-II), 1 x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Други | Батерия: 4-Cell 80 Battery (Whr) |
| Капацитет на съхранение | 1 TB |
| Оперативна памет | 24GB LPDDR5X |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Платформа | XBOX, Windows 11 Home |
| Поддържана резолюция | 1920 x 1200 |
| Процесор | AMD Ryzen Z2 Extreme Processor 2.0GHz (24MB Cache, up to 5.0GHz, 8 cores, 16 Threads) |
| Тип конзола | Hardware |
| Цвят | Polar Tempest |
От същата категория...
..
604.93€ (1,183.13 лв.)
без ДДС:604.93€ (1,183.13 лв.)
..
999.00€ (1,953.88 лв.)
без ДДС:999.00€ (1,953.88 лв.)
..
761.75€ (1,489.84 лв.)
без ДДС:761.75€ (1,489.84 лв.)
..
578.34€ (1,131.13 лв.)
без ДДС:578.34€ (1,131.13 лв.)
..
578.34€ (1,131.13 лв.)
без ДДС:578.34€ (1,131.13 лв.)
От същия производител...
Mid-Tower;ATX / M-ATX / ITXFAN SIZE SUPPORT:Front: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm; Top: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm; Rear: 1 x 120 mm; PRE-INSTALLED FAN SIZE:Fro..
69.00€ (134.94 лв.)
без ДДС:69.00€ (134.94 лв.)
Mid-Tower;ATX / Micro-ATX / Mini-ITXFan Size Support: Front: 3 x 120 mm / 3 x 140 mm; Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm; Rear: 1 x 120 mm; Side: 2 x 120 mm..
126.63€ (247.67 лв.)
без ДДС:126.63€ (247.67 лв.)
Mid-Tower;ATX / Micro-ATX / Mini-ITXFan Size Support: Front: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm; Top: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm; Rear: 1 x 120 mm; Pre-installed Fa..
115.68€ (226.25 лв.)
без ДДС:115.68€ (226.25 лв.)
Mid-Tower;ATX / Micro-ATX / Mini-ITXFan Size Support: Front: 3 x 120 mm / 3 x 140 mm; Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm; Rear: 1 x 120 mm; Side: 2 x 120 mm..
132.83€ (259.79 лв.)
без ДДС:132.83€ (259.79 лв.)
Mid-Tower;E-ATX(up to 280 x 305 mm);ATX / M-ATX / ITXFan Size Support: Top: 3x 120 mm / 2x 140 mm; Front: 3x 120 mm / 3x 140 mm; Rear: 1x 120 mm / 1x ..
157.41€ (307.87 лв.)
без ДДС:157.41€ (307.87 лв.)