Безплатна доставка
Конзола PlayStation 5 (Slim) - Digital Edition + Fortnite Flowering Chaos
- : В наличност
- Кат. номер: SONY-PS5-SLIM-DG-FORT
578.34€ (1,131.13 лв.)
без ДДС: 578.34€ (1,131.13 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Вграден WIFI | Да |
| Видео Портове | 1 x HDMI 2.1 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Графичен процесор | AMD RDNA 2, 10.3 TFLOPs, 2.23 GHz |
| Капацитет на съхранение | 825GB SSD |
| Оперативна памет | 16GB GDDR6 |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Платформа | PlayStation 5 |
| Поддържана резолюция | 4K - HDR |
| Процесор | Ryzen Z1 Extreme |
| Тип конзола | Hardware |
| Цвят | Бял |
От същата категория...
..
604.93€ (1,183.13 лв.)
без ДДС:604.93€ (1,183.13 лв.)
..
999.00€ (1,953.88 лв.)
без ДДС:999.00€ (1,953.88 лв.)
..
761.75€ (1,489.84 лв.)
без ДДС:761.75€ (1,489.84 лв.)
..
899.00€ (1,758.29 лв.)
без ДДС:899.00€ (1,758.29 лв.)
..
578.34€ (1,131.13 лв.)
без ДДС:578.34€ (1,131.13 лв.)
От същия производител...
..
101.86€ (199.22 лв.)
без ДДС:101.86€ (199.22 лв.)
..
70.56€ (138.00 лв.)
без ДДС:70.56€ (138.00 лв.)
..
76.02€ (148.67 лв.)
без ДДС:76.02€ (148.67 лв.)
..
76.02€ (148.67 лв.)
без ДДС:76.02€ (148.67 лв.)
..
214.73€ (419.97 лв.)
без ДДС:214.73€ (419.97 лв.)