Безплатна доставка
Конзола Sony PlayStation 5 + FC 26 Bundle
- : В наличност
- Кат. номер: SONY-PS5-FC26
622.44€ (1,217.39 лв.)
без ДДС: 622.44€ (1,217.39 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Вграден WIFI | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1, Gigabit Ethernet |
| Видео Портове | 2× USB-C, 2× USB-A, HDMI 2.1 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Графичен процесор | AMD RDNA 2, 10.28 TFLOPs |
| Капацитет на съхранение | 1 TB |
| Оперативна памет | 16GB GDDR6 |
| Оптично устройство | Ultra HD Blu-ray |
| Платформа | PlayStation 5 |
| Поддържана резолюция | 4K @ 120Hz, 8K поддръжка |
| Процесор | AMD Ryzen Zen 2, 8 ядра на 3.5 GHz |
| Тип конзола | Hardware |
| Цвят | Бял |
От същата категория...
..
604.93€ (1,183.13 лв.)
без ДДС:604.93€ (1,183.13 лв.)
..
999.00€ (1,953.88 лв.)
без ДДС:999.00€ (1,953.88 лв.)
..
761.75€ (1,489.84 лв.)
без ДДС:761.75€ (1,489.84 лв.)
..
899.00€ (1,758.29 лв.)
без ДДС:899.00€ (1,758.29 лв.)
..
578.34€ (1,131.13 лв.)
без ДДС:578.34€ (1,131.13 лв.)
От същия производител...
..
101.86€ (199.22 лв.)
без ДДС:101.86€ (199.22 лв.)
..
70.56€ (138.00 лв.)
без ДДС:70.56€ (138.00 лв.)
..
76.02€ (148.67 лв.)
без ДДС:76.02€ (148.67 лв.)
..
76.02€ (148.67 лв.)
без ДДС:76.02€ (148.67 лв.)
..
214.73€ (419.97 лв.)
без ДДС:214.73€ (419.97 лв.)