Безплатна доставка
Таблет reMarkable Paper Pro 11.8", с включен стилус Marker Plus, Сив
- : В наличност
- Кат. номер: REM-PAPERPRO
917.42€ (1,794.31 лв.)
без ДДС: 917.42€ (1,794.31 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| RAM | 2 GB |
| USB PD | Не |
| Wireless | Wi-Fi, Bluetooth |
| Автономия на акумулатор | 2 седмици |
| Батерия | Li-Ion |
| Брой цветове | Gallery 3 (поддържа до 20 000 цвята) |
| Височина | 38.2 × 23.7 × 0.25 см |
| Включено зарядно устройство | Не |
| Вход слушалки | Не |
| Вътрешна памет | 64 GB |
| Гаранция | 12 месеца |
| Мощност захранване min-max (W) | 7.5 - 10 |
| Подсветка | Да |
| Процесор | Четириядрен Cortex-A53, 1.8 GHz |
| Размер на екрана | 11.8 inch |
| Резолюция | 229 ppi |
| Свързаност | USB, Bluetooth, Wi-Fi |
| Слот карта памет | Не |
| Технология дисплей | E-ink |
| Тип екран | Canvas Color display |
| Тъч екран | Мултисензорен екран |
| Функции | Подсветка |
| Цвят | Сив |
От същата категория...
..
403.72€ (789.60 лв.)
без ДДС:403.72€ (789.60 лв.)
..
389.34€ (761.48 лв.)
без ДДС:389.34€ (761.48 лв.)
..
427.14€ (835.41 лв.)
без ДДС:427.14€ (835.41 лв.)
..
427.14€ (835.41 лв.)
без ДДС:427.14€ (835.41 лв.)
..
227.78€ (445.50 лв.)
без ДДС:227.78€ (445.50 лв.)
От същия производител...
..
119.08€ (232.91 лв.)
без ДДС:119.08€ (232.91 лв.)
..
747.04€ (1,461.09 лв.)
без ДДС:747.04€ (1,461.09 лв.)
..
583.07€ (1,140.38 лв.)
без ДДС:583.07€ (1,140.38 лв.)
..
1,031.42€ (2,017.29 лв.)
без ДДС:1,031.42€ (2,017.29 лв.)
..
1,032.51€ (2,019.41 лв.)
без ДДС:1,032.51€ (2,019.41 лв.)