j5 create JVAW61 Screencast FHD USB-C Wireless Extender
- : В наличност
- Кат. номер: J5-JVAW61
73.37€ (143.50 лв.)
без ДДС: 73.37€ (143.50 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Аудио формати | 2.1 през HDMI™ |
| Гаранция | 24 месеца |
| Капацитет съхранение | 0 GB |
| Мрежова връзка | IEEE 802.11n |
| Размери (мм) | USB-C® предавател (TX):56,11 мм HDMI™ приемник (RX): 37,1 мм) |
| Резолюция | 1920 × 1080 при 60Hz |
| Свързване | HDMI |
| Тип продукт | ScreenCast FHD USB-C® безжичен удължител на дисплея |
| Функции | 1920 × 1080 |
| Цвят | Бял |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-Media-Pointer-100 ТИП ..
16.61€ (32.49 лв.)
без ДДС:16.61€ (32.49 лв.)
..
118.74€ (232.24 лв.)
без ДДС:118.74€ (232.24 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHS2-A1-BK-EP ТИП ..
6.05€ (11.84 лв.)
без ДДС:6.05€ (11.84 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV1183A01 ТИП ..
52.46€ (102.61 лв.)
без ДДС:52.46€ (102.61 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV1309AGY01-EU ТИП ..
35.53€ (69.50 лв.)
без ДДС:35.53€ (69.50 лв.)
От същия производител...
..
118.74€ (232.24 лв.)
без ДДС:118.74€ (232.24 лв.)
..
43.36€ (84.80 лв.)
без ДДС:43.36€ (84.80 лв.)
..
30.72€ (60.08 лв.)
без ДДС:30.72€ (60.08 лв.)
..
76.78€ (150.18 лв.)
без ДДС:76.78€ (150.18 лв.)
..
196.56€ (384.44 лв.)
без ДДС:196.56€ (384.44 лв.)