HAMA Блутут колонка "Bomb 3.0" Bluetooth®, Waterproof IPX7, LED, 16 W, черна
- : В наличност
- Кат. номер: HAMA-188234
33.60€ (65.72 лв.)
без ДДС: 33.60€ (65.72 лв.)
Характеристики
| USB PD | Не |
| Автономия на батерията. | 10 h |
| Батерия | Li-Ion, 3.7 V, 3000 mAh |
| Включено зарядно устройство | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване. | Акумулатор |
| Мощност RMS (W) | 16 W |
| Мощност захранване min-max (W) | 10 - 10 |
| Обхват. | 10 м |
| Размери (мм) | 9.5 × 10.5 × 9.5 cm |
| Свързаност. | Bluetooth |
| Тип колонка. | Портативна, Мобилна |
| Цвят. | Черен |
От същата категория...
..
496.94€ (971.94 лв.)
без ДДС:496.94€ (971.94 лв.)
..
220.59€ (431.43 лв.)
без ДДС:220.59€ (431.43 лв.)
..
83.69€ (163.68 лв.)
без ДДС:83.69€ (163.68 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)
..
80.99€ (158.41 лв.)
без ДДС:80.99€ (158.41 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
6.94€ (13.58 лв.)
без ДДС:6.94€ (13.58 лв.)
..
5.85€ (11.43 лв.)
без ДДС:5.85€ (11.43 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)