MagCubic преносим мултимедиен проектор Portable Multimedia Projector HY300 Pro - 4K, Android 11, Wi-Fi, Bluetooth 5.0
- : В наличност
- Кат. номер: MAGCUBIC-HY300-PRO
75.05€ (146.78 лв.)
без ДДС: 75.05€ (146.78 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
..
2,387.70€ (4,669.94 лв.)
без ДДС:2,387.70€ (4,669.94 лв.)
ACERWarranty Extension Progratension Program for projectors-3 years12 Months..
25.39€ (49.66 лв.)
без ДДС:25.39€ (49.66 лв.)
Projection system: DLP; Projection method: For the ceiling; Back; Forward; With a reversal for the ceiling; Video compatibility: EDTV; HDTV; NTSC; PAL..
403.43€ (789.04 лв.)
без ДДС:403.43€ (789.04 лв.)
X15261x 3 wattProjection technology: DLP 3D Ready & HDMI 3D;DLP Chip: 0.47;Version: 0.65";Resolution: 1080p Full HD (1,920 x 1,080 px);Display Format:..
551.80€ (1,079.22 лв.)
без ДДС:551.80€ (1,079.22 лв.)
Projection system:DLP; Type of projection:Rear/Front/Ceiling Rear/ceiling; Video compatibility:EDTV/HDTV/NTSC/PAL/SDTV/SECAM; Compatibility:Mac PC/Win..
331.84€ (649.01 лв.)
без ДДС:331.84€ (649.01 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMagCubic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAGCUBIC-HY300-PRO-PLUS СВЪРЗВАНЕ ..
80.75€ (157.93 лв.)
без ДДС:80.75€ (157.93 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMagCubic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAGCUBIC-HY300-ULTRA СВЪРЗВАНЕ ..
72.38€ (141.56 лв.)
без ДДС:72.38€ (141.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMagCubic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAGCUBIC-HY310 СВЪРЗВАНЕ ..
77.24€ (151.06 лв.)
без ДДС:77.24€ (151.06 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMagCubic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAGCUBIC-HY310X СВЪРЗВАНЕ ..
94.05€ (183.95 лв.)
без ДДС:94.05€ (183.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMagCubic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAGCUBIC-HY320NTV СВЪРЗВАНЕ ..
120.94€ (236.54 лв.)
без ДДС:120.94€ (236.54 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MagCubic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MAGCUBIC-HY300-PRO |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth 5.0 Wi-Fi 6 HDMI USB |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | 4K 2160p (3840 x 2160) |
| ОПТИЧНА РЕЗОЛЮЦИЯ | HD 720p (1280 x 720) |
| НАЧИН НА ОСВЕТЯВАНЕ | White LED module |
| ЯРКОСТ | 170 Ansi LM |
| РАЗСТОЯНИЕ НА ПРОЕКЦИЯТА | 0.6 - 2.5 m |
| РАЗМЕР НА ПРОЕКЦИЯТА | 63.5 - 279.4 cm |
| СЪОТНОШЕНИЕ НА ПРОЕКЦИЯ | 0.8:1 |
| КОРЕКЦИЯ НА ИЗКРИВЯВАНЕ | Автоматично |
| ОБЕКТИВ | Dual-Sided Coated Lens |
| ЪГЪЛ НА ВЪРТЕНЕ | 180° |
| КОНТРОЛ НА ФОКУСА | Ръчен |
| АУДИО | Да Built-in 1 x 3W Speaker |
| ДИСТАНЦИОННО | Да |
| ПРОЦЕСОР | Allwinner H713 Quad-core ARM Cortex-A53 |
| RAM | 1 GB |
| ROM | 8 GB |
| OS | Android 11 |
| ДРУГИ | Screen Mirroring |
| ЦВЯТ | Бял |
| РАЗМЕР | 94.8 x 156.7 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |