Уеб камера Elgato Facecam 4K Studio Webcam
- : В наличност
- Кат. номер: ELGATO-10WAF9901
183.96€ (359.79 лв.)
без ДДС: 183.96€ (359.79 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Видео резолюция (пиксели) | 4K - 2160p60 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Закрепване | Монитор |
| Зрително поле | 90° |
| Интерфейс. | USB Type C |
| Микрофон | Да |
| Размери | 104 x 54 x 52 mm |
| Свързване | USB |
| Сензор | SONY® STARVIS 2 CMOS sensor 1/1.8" |
| Съвместимост | Windows, Mac OS |
| Фокус | Фиксиран |
| Фото резолюция (пиксели) | 4K (3840 x 2160) |
| Цвят | Черен |
От същата категория...
A4 PK-920HPK-920HMac OS 10.10 or Later; Linux OS 2.6 or Later; Chrome OS 6.0 or Later; Android V6.0 or Later;USB 2.0Video Capture Resolution;1920 x 10..
22.93€ (44.85 лв.)
без ДДС:22.93€ (44.85 лв.)
..
153.06€ (299.37 лв.)
без ДДС:153.06€ (299.37 лв.)
..
287.00€ (561.33 лв.)
без ДДС:287.00€ (561.33 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-1000X-V2 РЕЗОЛЮЦИЯ ..
15.24€ (29.81 лв.)
без ДДС:15.24€ (29.81 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-2000X2-BK РЕЗОЛЮЦИЯ ..
23.44€ (45.84 лв.)
без ДДС:23.44€ (45.84 лв.)
От същия производител...
..
32.66€ (63.88 лв.)
без ДДС:32.66€ (63.88 лв.)
..
19.76€ (38.64 лв.)
без ДДС:19.76€ (38.64 лв.)
..
19.76€ (38.64 лв.)
без ДДС:19.76€ (38.64 лв.)
..
32.66€ (63.88 лв.)
без ДДС:32.66€ (63.88 лв.)
..
55.44€ (108.43 лв.)
без ДДС:55.44€ (108.43 лв.)