Извън наличност
Ducky професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard One 2 Pro Mini - Kailh Red Switches [Linear]
- : Извън наличност
- Кат. номер: DKON2061ST-KUSPDAZTR2
77.68€ (151.93 лв.)
без ДДС: 77.68€ (151.93 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
..
56.20€ (109.91 лв.)
без ДДС:56.20€ (109.91 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZ87-PRO-SIDE-ENGR РАЗМЕР ..
72.38€ (141.56 лв.)
без ДДС:72.38€ (141.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-TTC РАЗМЕР ..
184.09€ (360.04 лв.)
без ДДС:184.09€ (360.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-BK РАЗМЕР ..
189.43€ (370.50 лв.)
без ДДС:189.43€ (370.50 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯRS6-BK-GJP РАЗМЕР ..
140.37€ (274.54 лв.)
без ДДС:140.37€ (274.54 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛDucky КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDKON2061ST-GUSPDAZTB2 РАЗМЕР ..
77.68€ (151.93 лв.)
без ДДС:77.68€ (151.93 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDucky КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDKON2061ST-KUSPDAZTK2 РАЗМЕР ..
77.68€ (151.93 лв.)
без ДДС:77.68€ (151.93 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDucky КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDKON2061ST-KUSPDWWTK2 РАЗМЕР ..
77.68€ (151.93 лв.)
без ДДС:77.68€ (151.93 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDucky КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDKON2108ST-BUSPDABAAAC1 РАЗМЕР ..
126.85€ (248.09 лв.)
без ДДС:126.85€ (248.09 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDucky КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDKON2108ST-BUSPDCLAWSC1 РАЗМЕР ..
126.85€ (248.09 лв.)
без ДДС:126.85€ (248.09 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ducky |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DKON2061ST-KUSPDAZTR2 |
| РАЗМЕР | 60% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Механична Геймърска Anti-Ghosting |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Kailh |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Kailh Red |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 50 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 1.8±0.3mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.6±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 45±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT double-shot keycaps |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 61 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 155 cm |
| РАЗМЕРИ | 308 x 108 x 40 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Multiple switches options Powerful hardware Ducky Macro 2.0 USB Type-C connector Spacebar atmosphere LED 10 Additional PBT Double-Shot keycaps |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711281573768 |