ACT Stereo speakers Eminent 2.0, USB powered, 2 x 3W
- : In Stock
- Model: EWENT-ACT-EM3513
10.05€ (19.67 лв.)
Ex Tax: 10.05€ (19.67 лв.)
Specifications
| Mощност RMS | 6 W |
| Гаранция | 12 месеца |
| Екстри | Управление на силата на звука и мощността |
| Захранване | USB |
| Интерфейс | 3.5mm стерео жак |
| Мощност сателит | 3 W |
| Сателити | 2 |
| Система | 2.0 |
| Тип тонколонка | Мултимедийни тонколони |
| Усилвател | Вграден |
| Честотен обхват | 150Hz - 20KHz |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-915BT СИСТЕМА(ТИП) ..
10.66€ (20.85 лв.)
Ex Tax:10.66€ (20.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF1200B СИСТЕМА(ТИП) ..
50.46€ (98.68 лв.)
Ex Tax:50.46€ (98.68 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-BK СИСТЕМА(ТИП) ..
8.04€ (15.72 лв.)
Ex Tax:8.04€ (15.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-PW СИСТЕМА(ТИП) ..
7.79€ (15.23 лв.)
Ex Tax:7.79€ (15.23 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-WOOD СИСТЕМА(ТИП) ..
8.04€ (15.72 лв.)
Ex Tax:8.04€ (15.72 лв.)
From Same Brand
..
29.16€ (57.02 лв.)
Ex Tax:29.16€ (57.02 лв.)
..
37.62€ (73.59 лв.)
Ex Tax:37.62€ (73.59 лв.)
..
153.06€ (299.37 лв.)
Ex Tax:153.06€ (299.37 лв.)
..
13.53€ (26.47 лв.)
Ex Tax:13.53€ (26.47 лв.)
..
18.84€ (36.84 лв.)
Ex Tax:18.84€ (36.84 лв.)