DeepCool захранване PSU ATX 3.1 1200W Gold, Full Modular - PN1200-M
- : В наличност
- Кат. номер: R-PNC00M-FC0B-JGEU
133.11€ (260.33 лв.)
без ДДС: 133.11€ (260.33 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.47€ (77.19 лв.)
без ДДС:39.47€ (77.19 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.38€ (90.70 лв.)
без ДДС:46.38€ (90.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.15€ (125.46 лв.)
без ДДС:64.15€ (125.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.28€ (106.15 лв.)
без ДДС:54.28€ (106.15 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
123.35€ (241.25 лв.)
без ДДС:123.35€ (241.25 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FL12-BKAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
19.38€ (37.90 лв.)
без ДДС:19.38€ (37.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-FDC-XF120 РАЗМЕР(мм) ..
4.28€ (8.36 лв.)
без ДДС:4.28€ (8.36 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FD14-WHAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
15.54€ (30.39 лв.)
без ДДС:15.54€ (30.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-XFAN80 РАЗМЕР(мм) ..
2.46€ (4.82 лв.)
без ДДС:2.46€ (4.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-LD240-BKDMMN-G-1 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
87.18€ (170.50 лв.)
без ДДС:87.18€ (170.50 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | R-PNC00M-FC0B-JGEU |
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 1200 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80PLUS GOLD Cybenetics Gold Certified CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 90% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 8 Molex x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 135 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 150 x 150 x 86 mm |
| ДРУГИ | Equipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core 12V-2x6 cable, the PN1200M provides up to 600W for modern GPUs Protection: OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLO MTBF: 100,000 Hours |
| ГАРАНЦИЯ | 120 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412741404 |