Извън наличност
DeepCool Охладител за лаптоп Notebook Cooler MULTI CORE X6 15.6" - Black
- : Извън наличност
- Кат. номер: DP-N422-MCX6
20.21€ (39.53 лв.)
без ДДС: 20.21€ (39.53 лв.)
От същата категория...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N214A5-UPAL ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
14.80€ (28.94 лв.)
без ДДС:14.80€ (28.94 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N222-WPALFS ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
16.28€ (31.84 лв.)
без ДДС:16.28€ (31.84 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N114L-WDMI ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
9.62€ (18.82 лв.)
без ДДС:9.62€ (18.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAETHER-E1 ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
23.38€ (45.73 лв.)
без ДДС:23.38€ (45.73 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FL12-BKAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
19.38€ (37.90 лв.)
без ДДС:19.38€ (37.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-FDC-XF120 РАЗМЕР(мм) ..
4.28€ (8.36 лв.)
без ДДС:4.28€ (8.36 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FD14-WHAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
15.54€ (30.39 лв.)
без ДДС:15.54€ (30.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-XFAN80 РАЗМЕР(мм) ..
2.46€ (4.82 лв.)
без ДДС:2.46€ (4.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-LD240-BKDMMN-G-1 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
87.18€ (170.50 лв.)
без ДДС:87.18€ (170.50 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DP-N422-MCX6 |
| ЛАПТОП РАЗМЕР ДО | 15.6" |
| МАТЕРИАЛ | Метална мрежа |
| ИЗХОДЯЩИ USB ПОРТОВЕ | 1 |
| ВЕНТИЛАТОР РАЗМЕРИ | 140 x 140 x 15 mm 100 x 100 x 15 mm |
| ВЕНТИЛАТОР БРОЙ | 4 |
| ВЕНТИЛАТОР СКОРОСТ | 1000-1300 RPM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 121.4 CFM |
| НИВО НА ШУМ (Max) | 24 dBA |
| ОХЛАДИТЕЛ РАЗМЕРИ | 380 X 295 X 24 mm |
| ЪГЪЛ НА ПОЛЗВАНЕ | 0° 9° |
| ЗАХРАНВАНЕ | USB / 5V DC |
| ЦВЯТ | Черен |
| ТЕГЛО | 900 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 4 different fan-working statuses: 4 fans on / 2 upper fans on / 2 downside fans on / 4 fans off |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412725220 |