Извън наличност
DeepCool Охладител CPU Cooler CK-11509 - LGA775/LGA1150
- : Извън наличност
- Кат. номер: DP-ICAP-11509
3.93€ (7.69 лв.)
без ДДС: 3.93€ (7.69 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.59€ (59.82 лв.)
без ДДС:30.59€ (59.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.76€ (64.08 лв.)
без ДДС:32.76€ (64.08 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00068B ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
84.13€ (164.55 лв.)
без ДДС:84.13€ (164.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00182A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
82.09€ (160.56 лв.)
без ДДС:82.09€ (160.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00178A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
77.22€ (151.04 лв.)
без ДДС:77.22€ (151.04 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FL12-BKAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
19.38€ (37.90 лв.)
без ДДС:19.38€ (37.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-FDC-XF120 РАЗМЕР(мм) ..
4.28€ (8.36 лв.)
без ДДС:4.28€ (8.36 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FD14-WHAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
15.54€ (30.39 лв.)
без ДДС:15.54€ (30.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-XFAN80 РАЗМЕР(мм) ..
2.46€ (4.82 лв.)
без ДДС:2.46€ (4.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-LD240-BKDMMN-G-1 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
87.18€ (170.50 лв.)
без ДДС:87.18€ (170.50 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DP-ICAP-11509 |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1200 LGA 775 LGA 1150 LGA 1151 LGA 1155 LGA 1156 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 65 W |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 92 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydro bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 2200 RPM |
| КОНЕКТОР | 3 pin |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 38.62 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 26.8 dBA |
| РАЗМЕРИ | 94.5X94.5X42mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | pushpin монтаж |
| ТЕГЛО | 147 g |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412725626 |