DeepCool кутия Case ATX MATREXX 55 V3 ADD-RGB 3F
- : В наличност
- Кат. номер: DP-ATX-MATREXX55V3-AR-3F
47.29€ (92.49 лв.)
без ДДС: 47.29€ (92.49 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.12€ (56.95 лв.)
без ДДС:29.12€ (56.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.52€ (69.48 лв.)
без ДДС:35.52€ (69.48 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.06€ (64.66 лв.)
без ДДС:33.06€ (64.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.49€ (75.27 лв.)
без ДДС:38.49€ (75.27 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.38€ (75.07 лв.)
без ДДС:38.38€ (75.07 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FL12-BKAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
19.38€ (37.90 лв.)
без ДДС:19.38€ (37.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-FDC-XF120 РАЗМЕР(мм) ..
4.28€ (8.36 лв.)
без ДДС:4.28€ (8.36 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FD14-WHAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
15.54€ (30.39 лв.)
без ДДС:15.54€ (30.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-XFAN80 РАЗМЕР(мм) ..
2.46€ (4.82 лв.)
без ДДС:2.46€ (4.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-LD240-BKDMMN-G-1 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
87.18€ (170.50 лв.)
без ДДС:87.18€ (170.50 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DP-ATX-MATREXX55V3-AR-3F |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Да Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | RGB button 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio Mic HD Audio Headphones |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | 3 x 120mm ADD-RGB fans (CF120) at front |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Optional: Rear: 1x120mm; Top: 2x120mm/ 2x140mm |
| БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА | 0 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2+2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 168 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 370 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Tempered Glass side panel support 5V addressable RGB Liquid Cooler Support Front: 120/140/240/280/360mm radiator; Top: 120/140/240/280mm radiator; Rear: 120mm radiator |
| РАЗМЕРИ | 446 x 210 x 479 mm |
| ТЕГЛО | 7.40 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412713982 |