Извън наличност
DeepCool охладител CPU Cooler AK400 Zero Dark Plus - Dual-Fan - LGA1700/AM5
- : Извън наличност
- Кат. номер: R-AK400-BKNNMD-G-1
41.75€ (81.65 лв.)
без ДДС: 41.75€ (81.65 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.59€ (59.82 лв.)
без ДДС:30.59€ (59.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.76€ (64.08 лв.)
без ДДС:32.76€ (64.08 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00068B ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
84.13€ (164.55 лв.)
без ДДС:84.13€ (164.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00182A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
82.09€ (160.56 лв.)
без ДДС:82.09€ (160.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00178A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
77.22€ (151.04 лв.)
без ДДС:77.22€ (151.04 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FL12-BKAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
19.38€ (37.90 лв.)
без ДДС:19.38€ (37.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-FDC-XF120 РАЗМЕР(мм) ..
4.28€ (8.36 лв.)
без ДДС:4.28€ (8.36 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FD14-WHAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
15.54€ (30.39 лв.)
без ДДС:15.54€ (30.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-XFAN80 РАЗМЕР(мм) ..
2.46€ (4.82 лв.)
без ДДС:2.46€ (4.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-LD240-BKDMMN-G-1 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
87.18€ (170.50 лв.)
без ДДС:87.18€ (170.50 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | R-AK400-BKNNMD-G-1 |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1700 LGA 1200 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1151 LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 220 W |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Fluid Dynamic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 500-1650 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 118.92 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 28 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.62 mmAq |
| РАЗМЕРИ | 127 x 123 x H155 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Up to 220W of heat dissipation efficiency Four direct touch copper heat pipes Long operational lifespan - 50,000 hours |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412727798 |