DeepCool водно охлаждане Water Cooling LT240 - Addressable RGB, Infinity mirror design - LGA1851/AM5
- : В наличност
- Кат. номер: R-LT240-BKAMNC-G-1
104.30€ (203.99 лв.)
без ДДС: 104.30€ (203.99 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.59€ (59.82 лв.)
без ДДС:30.59€ (59.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.76€ (64.08 лв.)
без ДДС:32.76€ (64.08 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00068B ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
84.13€ (164.55 лв.)
без ДДС:84.13€ (164.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00182A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
82.09€ (160.56 лв.)
без ДДС:82.09€ (160.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00178A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
77.22€ (151.04 лв.)
без ДДС:77.22€ (151.04 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FL12-BKAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
19.38€ (37.90 лв.)
без ДДС:19.38€ (37.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-FDC-XF120 РАЗМЕР(мм) ..
4.28€ (8.36 лв.)
без ДДС:4.28€ (8.36 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FD14-WHAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
15.54€ (30.39 лв.)
без ДДС:15.54€ (30.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-XFAN80 РАЗМЕР(мм) ..
2.46€ (4.82 лв.)
без ДДС:2.46€ (4.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-LD240-BKDMMN-G-1 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
87.18€ (170.50 лв.)
без ДДС:87.18€ (170.50 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | R-LT240-BKAMNC-G-1 |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Водно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| ВОДЕН БЛОК | Меден |
| ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ - ДЪЛЖИНА НА ТРЪБИТЕ | 410 mm |
| ПОМПА ОБОРОТИ | 3400 RPM |
| ПОМПА ВОЛТАЖ | DC 12 V |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| RGB | Addressable Да |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydro bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 600-2400 RPM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 144.08 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 38.71 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 3.48 mmAq |
| РАЗМЕРИ | 94 x 80 x 68 mm 282 x 120 x 27 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Built on DeepCool`s new 5th generation high-performance water pump Further optimization of microchannels to ensure efficient coolant flow A powerful three-phase 6-slot 4-pole drive motor rotates up to 3400 RPM A thick, solid copper coldplate |
| ТЕГЛО | 1504 g |
| ГАРАНЦИЯ | 60 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412728894 |