DeepCool кутия Case ATX - CG530
- : В наличност
- Кат. номер: R-CG530-BKNDA0-G-1
51.27€ (100.27 лв.)
без ДДС: 51.27€ (100.27 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.12€ (56.95 лв.)
без ДДС:29.12€ (56.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.52€ (69.48 лв.)
без ДДС:35.52€ (69.48 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.06€ (64.66 лв.)
без ДДС:33.06€ (64.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.49€ (75.27 лв.)
без ДДС:38.49€ (75.27 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.38€ (75.07 лв.)
без ДДС:38.38€ (75.07 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FL12-BKAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
19.38€ (37.90 лв.)
без ДДС:19.38€ (37.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-FDC-XF120 РАЗМЕР(мм) ..
4.28€ (8.36 лв.)
без ДДС:4.28€ (8.36 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FD14-WHAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
15.54€ (30.39 лв.)
без ДДС:15.54€ (30.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-XFAN80 РАЗМЕР(мм) ..
2.46€ (4.82 лв.)
без ДДС:2.46€ (4.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-LD240-BKDMMN-G-1 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
87.18€ (170.50 лв.)
без ДДС:87.18€ (170.50 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | R-CG530-BKNDA0-G-1 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 360 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Side: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm Bottom: 3 x 120 mm / 3.5 HDD+2 x 120 mm / 2.5 SSD+2 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 + 1 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 160 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 410 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Advanced Dual-Chamber Design Versatility and Compatibility Maximum Cooling Capabilities Easy Maintenance and Cable Management |
| РАЗМЕРИ | 440 x 285 x 399 mm |
| ТЕГЛО | 6.4 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412765134 |