Суич D-Link DGS-1008MP, 8 портов PoE 10/100/1000 Gigabit, неуправляем десктоп суич
- : В наличност
- Кат. номер: D-LINK-DGS-1008MP
115.78€ (226.45 лв.)
без ДДС: 115.78€ (226.45 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| LED индикатори | Per port: activity / link and speed, Per port: power / status, Per device: PoE Max |
| MAC адреси | 8K |
| PoE | Да |
| Буфер памет | 192K |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | DC 53.5 V / 1.5 A |
| Портове | 8 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Размери | 280 x 180 x 44 |
| Стандарти | IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3at Power over Ethernet, IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation |
От същата категория...
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
без ДДС:32.24€ (63.06 лв.)
От същия производител...
..
20.82€ (40.71 лв.)
без ДДС:20.82€ (40.71 лв.)
..
11.57€ (22.62 лв.)
без ДДС:11.57€ (22.62 лв.)
..
44.45€ (86.94 лв.)
без ДДС:44.45€ (86.94 лв.)
..
81.06€ (158.53 лв.)
без ДДС:81.06€ (158.53 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
без ДДС:45.83€ (89.63 лв.)