Суич D-Link DMS-105/E, 5 портов 2.5G Multi-Gigabit
- : В наличност
- Кат. номер: D-LINK-DMS-105
104.09€ (203.58 лв.)
без ДДС: 104.09€ (203.58 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| LED индикатори | Link/Act; Power |
| MAC адреси | 4K |
| Буфер памет | 8.1 M |
| Гаранция | 60 месеца |
| Захранване | DC 12V 1A |
| Портове | 5 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Размери | 100.5 x 82 x 28 |
| Стандарти | IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3bz 2.5GBASE-T, IEEE 802.3x Flow Control,IEEE 802.1p QoS, IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE) |
От същата категория...
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
без ДДС:32.24€ (63.06 лв.)
От същия производител...
..
20.82€ (40.71 лв.)
без ДДС:20.82€ (40.71 лв.)
..
11.57€ (22.62 лв.)
без ДДС:11.57€ (22.62 лв.)
..
44.45€ (86.94 лв.)
без ДДС:44.45€ (86.94 лв.)
..
81.06€ (158.53 лв.)
без ДДС:81.06€ (158.53 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
без ДДС:45.83€ (89.63 лв.)