Безжичен мобилен рутер D-Link DWR-932W, 4G LTE N300 Wifi Mobile Hotspot
- : В наличност
- Кат. номер: D-LINK-DWR-932W
44.45€ (86.94 лв.)
без ДДС: 44.45€ (86.94 лв.)
Характеристики
| 3G/4G. | Да |
| Антена. | 2 x Вътрешни |
| Вид продукт. | Рутер |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване. | Батерия 3000mAh Li-ion |
| Порт USB. | 1x USB-C |
| Портове LAN. | Не |
| Портове WAN. | Не |
| Размери (мм) | 103 x 63 x 13.35 |
| Сигурност. | WPA3TM |
| Скорост | 151 - 300 MB/s |
| Скорост на прехвърляне Ethernet. | 100 MB/s |
| Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps). | 300 MB/s |
| Стандарт Wi-Fi. | IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz |
| Цвят | Бял |
| Честота. | 2.4 GHz |
От същата категория...
..
156.00€ (305.11 лв.)
без ДДС:156.00€ (305.11 лв.)
..
176.68€ (345.55 лв.)
без ДДС:176.68€ (345.55 лв.)
..
219.32€ (428.94 лв.)
без ДДС:219.32€ (428.94 лв.)
Number of network (RJ-45) ports:4; USB:YesIEEE 802.11ax2.4 GHz; 5 GHz; 6 GHzWPA; WPS (Wi-Fi Protected Setup); WPA2; QoS with secure routers; WPA3Broad..
271.20€ (530.42 лв.)
без ДДС:271.20€ (530.42 лв.)
AcerAcerWi-Fi; Wi-Fi standard; Wi-Fi frequency band; Tri-band; Wi-Fi encryption;WPA3;Wi-Fi 7 / 802.11be6 GHz; 5 GHz; 2.4 GHz;Мрежова лента: Tri Band; ..
148.68€ (290.79 лв.)
без ДДС:148.68€ (290.79 лв.)
От същия производител...
..
20.82€ (40.71 лв.)
без ДДС:20.82€ (40.71 лв.)
..
11.57€ (22.62 лв.)
без ДДС:11.57€ (22.62 лв.)
..
81.06€ (158.53 лв.)
без ДДС:81.06€ (158.53 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
без ДДС:45.83€ (89.63 лв.)
..
115.78€ (226.45 лв.)
без ДДС:115.78€ (226.45 лв.)