Безжичен усилвател Range Extender / AP Cudy RE1500 WiFI5 , AC1200, 1x10/100 Gigabit Ethernet Port
- : В наличност
- Кат. номер: CUDY-AP-RE1500
29.64€ (57.96 лв.)
без ДДС: 29.64€ (57.96 лв.)
Характеристики
| Антена | Вътрешни 2T2R антени, усилване 3.49 dBi (2.4 GHz) / 6.24 dBi (5 GHz) |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | AC100-240V, 50-60Hz |
| Портове | 1 x 10/100 |
| Сигурност | WPA2, WPA3 |
| Скорост на трансфер (Mb/s) | 300 - 2.4 GHz; 1200 - 5 GHz |
| Стандарт Wi-Fi | Wi‑Fi 6 (802.11ax) |
| Честота (GHz) | 2.4 GHz, 5 GHz |
От същата категория...
..
242.61€ (474.51 лв.)
без ДДС:242.61€ (474.51 лв.)
..
91.64€ (179.23 лв.)
без ДДС:91.64€ (179.23 лв.)
..
107.59€ (210.43 лв.)
без ДДС:107.59€ (210.43 лв.)
..
68.04€ (133.07 лв.)
без ДДС:68.04€ (133.07 лв.)
..
128.52€ (251.36 лв.)
без ДДС:128.52€ (251.36 лв.)
От същия производител...
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
9.32€ (18.24 лв.)
без ДДС:9.32€ (18.24 лв.)
..
5.04€ (9.86 лв.)
без ДДС:5.04€ (9.86 лв.)
..
125.31€ (245.08 лв.)
без ДДС:125.31€ (245.08 лв.)
..
46.18€ (90.32 лв.)
без ДДС:46.18€ (90.32 лв.)