Portable speaker Creative MUVO Flex - Gray
- : In Stock
- Model: CREAT-SPEAK-MUVO-FLEX-GR
36.25€ (70.90 лв.)
Ex Tax: 36.25€ (70.90 лв.)
Specifications
| Автономия на батерията. | 10 h |
| Батерия | 2000 mAh Li-Ion |
| Включено зарядно устройство | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | IPX7 |
| Захранване. | Акумулатор |
| Мощност RMS (W) | 10 W |
| Обхват. | 10 м |
| Размери (мм) | 76 x 42 x 90.3 mm |
| Свързаност. | Bluetooth, USB-C |
| Тип колонка. | Портативна |
| Цвят. | Сив |
| Честотна лента | 70 - 20 000 Hz |
| Чувствителност (dB) | 75 |
From Same Category
..
496.94€ (971.94 лв.)
Ex Tax:496.94€ (971.94 лв.)
..
57.36€ (112.18 лв.)
Ex Tax:57.36€ (112.18 лв.)
..
79.86€ (156.19 лв.)
Ex Tax:79.86€ (156.19 лв.)
..
740.87€ (1,449.01 лв.)
Ex Tax:740.87€ (1,449.01 лв.)
..
525.67€ (1,028.13 лв.)
Ex Tax:525.67€ (1,028.13 лв.)
From Same Brand
..
57.36€ (112.18 лв.)
Ex Tax:57.36€ (112.18 лв.)
..
79.86€ (156.19 лв.)
Ex Tax:79.86€ (156.19 лв.)
..
335.06€ (655.32 лв.)
Ex Tax:335.06€ (655.32 лв.)
CREATIVEUSB 2.0 connector for data transfer, AV Output for connection to a TV system, USB cable is included12 Months..
8.40€ (16.43 лв.)
Ex Tax:8.40€ (16.43 лв.)
CREATIVELeather pouch for Creative Zen Micro mp3 player...
3.10€ (6.06 лв.)
Ex Tax:3.10€ (6.06 лв.)