Bluetooth Soundbar Creative Sound Blaster GS5 - Black
- : In Stock
- Model: CREAT-SND-X-GS5
79.86€ (156.19 лв.)
Ex Tax: 79.86€ (156.19 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | RGB |
| Захранване. | Мрежово |
| Мощност RMS (W) | 60 W |
| Обхват. | 10 м |
| Размери (мм) | 510 x 102.7 x 82.6 mm |
| Свързаност. | Bluetooth, USB |
| Тип колонка. | Портативна |
| Цвят. | Черен |
| Честотна лента | 65Hz – 20kHz |
| Чувствителност (dB) | 85 dB |
From Same Category
..
496.94€ (971.94 лв.)
Ex Tax:496.94€ (971.94 лв.)
..
57.36€ (112.18 лв.)
Ex Tax:57.36€ (112.18 лв.)
..
740.87€ (1,449.01 лв.)
Ex Tax:740.87€ (1,449.01 лв.)
..
525.67€ (1,028.13 лв.)
Ex Tax:525.67€ (1,028.13 лв.)
..
727.98€ (1,423.80 лв.)
Ex Tax:727.98€ (1,423.80 лв.)
From Same Brand
..
57.36€ (112.18 лв.)
Ex Tax:57.36€ (112.18 лв.)
..
335.06€ (655.32 лв.)
Ex Tax:335.06€ (655.32 лв.)
CREATIVEUSB 2.0 connector for data transfer, AV Output for connection to a TV system, USB cable is included12 Months..
8.40€ (16.43 лв.)
Ex Tax:8.40€ (16.43 лв.)
CREATIVELeather pouch for Creative Zen Micro mp3 player...
3.10€ (6.06 лв.)
Ex Tax:3.10€ (6.06 лв.)
CREATIVECreative Zen Vision M Leather Carry case.12 Months..
5.52€ (10.80 лв.)
Ex Tax:5.52€ (10.80 лв.)