Портативна колонка Creative MUVO Play - Син
- : В наличност
- Кат. номер: CREAT-SPEAK-MUVO-PLAY
40.84€ (79.87 лв.)
без ДДС: 40.84€ (79.87 лв.)
Характеристики
| Автономия на батерията. | 10 h |
| Батерия | 2000 mAh Li-Ion |
| Включено зарядно устройство | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | IPX7 |
| Захранване. | Акумулатор |
| Мощност RMS (W) | 2 x 5W |
| Обхват. | 10 м |
| Размери (мм) | 80 x 80 x 110 mm |
| Свързаност. | Bluetooth, USB-C, AUX |
| Тип колонка. | Портативна |
| Цвят. | Син |
| Честотна лента | 70 - 20 000 Hz |
| Чувствителност (dB) | 75 |
От същата категория...
..
496.94€ (971.94 лв.)
без ДДС:496.94€ (971.94 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)
..
80.99€ (158.41 лв.)
без ДДС:80.99€ (158.41 лв.)
..
99.54€ (194.68 лв.)
без ДДС:99.54€ (194.68 лв.)
..
16.75€ (32.75 лв.)
без ДДС:16.75€ (32.75 лв.)
От същия производител...
CREATIVEUSB 2.0 connector for data transfer, AV Output for connection to a TV system, USB cable is included12 Months..
8.40€ (16.43 лв.)
без ДДС:8.40€ (16.43 лв.)
CREATIVELeather pouch for Creative Zen Micro mp3 player...
3.10€ (6.06 лв.)
без ДДС:3.10€ (6.06 лв.)
CREATIVECreative Zen Vision M Leather Carry case.12 Months..
5.52€ (10.80 лв.)
без ДДС:5.52€ (10.80 лв.)
CREATIVEScreen ProtectorThe Zen Vision M Screen Protector is a handy protective screen with anti-reflective coating that reduces glare and reflection ..
1.44€ (2.82 лв.)
без ДДС:1.44€ (2.82 лв.)
CREATIVESilicon Skin ProtectorCreative Zen V Series Silicone skin protects the curved good luck of the player.-..
0.72€ (1.41 лв.)
без ДДС:0.72€ (1.41 лв.)