Кутия Corsair Frame 4000D Wood RS Mid-Tower - Black/Walnut
- : В наличност
- Кат. номер: CRS-CASE-9011340-WW
145.18€ (283.94 лв.)
без ДДС: 145.18€ (283.94 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm, Пр.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 / 200 mm, Зад.Панел: 1 x 120 mm, Зад.Панел: 1 x 140 mm, Дол.Панел: 3 x 120 mm, Стр.Панел: 3 x 120 / 140 mm |
| Вид кутия | Middle Tower |
| Височина CPU Охладител | до 170 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Гнезда | 1 x 3.5'', 2 x 2.5'' |
| Дължина GPU | до 435 mm |
| Дължина PSU | до 220 mm |
| Захранващ блок | 0 W |
| Портове | 2 x USB 3.0, 1 x HD Audio , 1 x USB-C |
| Размери (mm) | 486 x 490 x 239 mm |
| Разширителни слотове | 7 + 3 |
| Съвместимост на Радиатори | Гор.Панел: 120/240/280/360mm, Пр.Панел: 120/240/280/360mm, Зад.Панел: 120mm |
| Формат дънна платка | E-ATX, ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Цвят | Черен |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.13€ (56.97 лв.)
без ДДС:29.13€ (56.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.55€ (69.52 лв.)
без ДДС:35.55€ (69.52 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.08€ (64.70 лв.)
без ДДС:33.08€ (64.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.51€ (75.32 лв.)
без ДДС:38.51€ (75.32 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.41€ (75.12 лв.)
без ДДС:38.41€ (75.12 лв.)
От същия производител...
..
97.81€ (191.31 лв.)
без ДДС:97.81€ (191.31 лв.)
..
133.71€ (261.52 лв.)
без ДДС:133.71€ (261.52 лв.)
..
97.81€ (191.31 лв.)
без ДДС:97.81€ (191.31 лв.)
..
79.86€ (156.19 лв.)
без ДДС:79.86€ (156.19 лв.)
..
70.89€ (138.64 лв.)
без ДДС:70.89€ (138.64 лв.)