Захранващ блок Corsair RM750x 750W 80+ Gold ATX 3.1, Fully Modular
- : В наличност
- Кат. номер: CRS-PSU-9020285-EU
128.04€ (250.43 лв.)
без ДДС: 128.04€ (250.43 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| PFC | Active PFC |
| Входно напрежение | 100 - 240 V |
| Гаранция | 120 месеца |
| Ефективност | 90 % |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 8 x SATA, 2 x PCI-Express 6+2-pin, 2 x 4+4-pin ATX/EPS, 3 x 4 Pin Peripheral, 1 x 12V-2x6 |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Мощност | 750 W |
| Размери | 160 x 150 x 86 мм |
| Размери на вентилатора | 140 mm |
| Сертификати | 80 PLUS® Gold |
| Форм фактор | ATX 3.1 |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.50€ (77.26 лв.)
без ДДС:39.50€ (77.26 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.41€ (90.77 лв.)
без ДДС:46.41€ (90.77 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.18€ (125.53 лв.)
без ДДС:64.18€ (125.53 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.31€ (106.22 лв.)
без ДДС:54.31€ (106.22 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
123.43€ (241.40 лв.)
без ДДС:123.43€ (241.40 лв.)
От същия производител...
..
97.81€ (191.31 лв.)
без ДДС:97.81€ (191.31 лв.)
..
133.71€ (261.52 лв.)
без ДДС:133.71€ (261.52 лв.)
..
97.81€ (191.31 лв.)
без ДДС:97.81€ (191.31 лв.)
..
79.86€ (156.19 лв.)
без ДДС:79.86€ (156.19 лв.)
..
70.89€ (138.64 лв.)
без ДДС:70.89€ (138.64 лв.)