Геймърски слушалки с микрофон Corsair HS65 Carbon - Black
- : В наличност
- Кат. номер: CORSAIR-HEAD-9011270-EU
79.86€ (156.19 лв.)
без ДДС: 79.86€ (156.19 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 мм |
| Дължина кабел (m) | 1.8 м |
| Интерфейс | 3.5 mm жак, USB-A |
| Микрофон | Да |
| Приложение | Gaming |
| Съвместимост | PC, PlayStation® 4, PlayStation® 5, Xbox Series X, Xbox Series S |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 Ω |
| Технология | С кабел |
| Тип аксесоар | Gaming |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
От същата категория...
..
30.33€ (59.32 лв.)
без ДДС:30.33€ (59.32 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
без ДДС:44.07€ (86.20 лв.)
..
41.33€ (80.83 лв.)
без ДДС:41.33€ (80.83 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
без ДДС:32.21€ (62.99 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
без ДДС:20.94€ (40.96 лв.)
От същия производител...
..
97.81€ (191.31 лв.)
без ДДС:97.81€ (191.31 лв.)
..
133.71€ (261.52 лв.)
без ДДС:133.71€ (261.52 лв.)
..
97.81€ (191.31 лв.)
без ДДС:97.81€ (191.31 лв.)
..
79.86€ (156.19 лв.)
без ДДС:79.86€ (156.19 лв.)
..
70.89€ (138.64 лв.)
без ДДС:70.89€ (138.64 лв.)