Case Cooler Master MasterFrame 360 Panorama
- : In Stock
- Model: CM-CASE-MF360-KINN-S00
201.71€ (394.52 лв.)
Ex Tax: 201.71€ (394.52 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Вентилатори | Пр.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 / 200 mm, Дол.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm |
| Вид кутия | Middle Tower |
| Височина CPU Охладител | до 145 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Гнезда | 1 x 2.5'', 1 x 3.5'' |
| Други... | ARGB Hub |
| Дължина GPU | до 420 mm |
| Дължина PSU | до 210 mm |
| Захранващ блок | 0 W |
| Портове | 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x HD Audio , 1 x USB-C 3.2 Gen2 |
| Размери (mm) | 549 x 291 x 581 mm |
| Разширителни слотове | 8 |
| Съвместимост на Радиатори | Гор.Панел: 120/240/280/360mm, Дол.Панел: 240/280/360 mm |
| Формат дънна платка | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Цвят | Черен |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.08€ (56.88 лв.)
Ex Tax:29.08€ (56.88 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.49€ (69.41 лв.)
Ex Tax:35.49€ (69.41 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.01€ (64.57 лв.)
Ex Tax:33.01€ (64.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.44€ (75.18 лв.)
Ex Tax:38.44€ (75.18 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.34€ (74.98 лв.)
Ex Tax:38.34€ (74.98 лв.)
From Same Brand
..
118.82€ (232.39 лв.)
Ex Tax:118.82€ (232.39 лв.)
..
355.17€ (694.65 лв.)
Ex Tax:355.17€ (694.65 лв.)
..
81.96€ (160.31 лв.)
Ex Tax:81.96€ (160.31 лв.)
..
100.40€ (196.36 лв.)
Ex Tax:100.40€ (196.36 лв.)
..
174.08€ (340.47 лв.)
Ex Tax:174.08€ (340.47 лв.)