Кутия Cooler Master HAF 500 - Бяла
- : В наличност
- Кат. номер: CM-CASE-H500-WGNN-S00
118.82€ (232.39 лв.)
без ДДС: 118.82€ (232.39 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 / 2 x 200 mm, Пр.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 / 200 mm, Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Вид кутия | Middle Tower |
| Височина CPU Охладител | до 167 mm |
| Включени вентилатори | Преден панел: 2x 200mm ARGB Fan, Заден панел: 1x 120mm SickleFlow PWM ARGB, Pre-installed Fans - Others: 1x 120mm SickleFlow PWM (GPU Fan) |
| Гаранция | 24 месеца |
| Гнезда | 2 x 2.5'', 2 x 2.5"/3.5" |
| Дължина GPU | до 410 mm |
| Дължина PSU | до 180 mm |
| Захранващ блок | 0 W |
| Портове | 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2, 1 x HD Audio |
| Размери (mm) | 516 x 224 x 510 |
| Разширителни слотове | 7 |
| Съвместимост на Радиатори | Гор.Панел: 120/240/280/360mm, Пр.Панел: 120/240/280/360mm, Зад.Панел: 120mm |
| Формат дънна платка | E-ATX, ATX, Micro ATX, Mini ITX, SSI CEB |
| Цвят | Бял |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.08€ (56.88 лв.)
без ДДС:29.08€ (56.88 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.49€ (69.41 лв.)
без ДДС:35.49€ (69.41 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.01€ (64.57 лв.)
без ДДС:33.01€ (64.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.44€ (75.18 лв.)
без ДДС:38.44€ (75.18 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.34€ (74.98 лв.)
без ДДС:38.34€ (74.98 лв.)
От същия производител...
..
134.86€ (263.76 лв.)
без ДДС:134.86€ (263.76 лв.)
..
143.92€ (281.48 лв.)
без ДДС:143.92€ (281.48 лв.)
..
151.67€ (296.63 лв.)
без ДДС:151.67€ (296.63 лв.)
..
136.04€ (266.08 лв.)
без ДДС:136.04€ (266.08 лв.)
..
50.21€ (98.20 лв.)
без ДДС:50.21€ (98.20 лв.)