Батерия за телефон Panasonic KX-A16 KX-T1232 KX-T308 2,4V 300mAh CS-T308CL Cameron Sino
- : В наличност
- Кат. номер: CS-T308CL
9.66€ (18.90 лв.)
без ДДС: 9.66€ (18.90 лв.)
Характеристики
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 2.4 V |
| Гаранция | 12 месеца |
| За вид устройство | За безжични телефони |
| Капацитет | 300 mAh |
| Марка устройство | PANASONIC; RADIO SHACK; SONY; GE; COBRA |
| Размери (мм) | 42.64 x 30.00 x 14.45mm |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
От същата категория...
..
13.86€ (27.11 лв.)
без ДДС:13.86€ (27.11 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
без ДДС:10.31€ (20.16 лв.)
..
9.02€ (17.64 лв.)
без ДДС:9.02€ (17.64 лв.)
..
10.95€ (21.42 лв.)
без ДДС:10.95€ (21.42 лв.)
..
7.74€ (15.13 лв.)
без ДДС:7.74€ (15.13 лв.)
От същия производител...
..
9.66€ (18.90 лв.)
без ДДС:9.66€ (18.90 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
57.99€ (113.41 лв.)
без ДДС:57.99€ (113.41 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)