Батерия за телефон SAGEM DECT31, DECT32 , MISTRAL220 3.6V NiMH 300mAh Cameron Sino
- : В наличност
- Кат. номер: CS-SEC31CL
10.31€ (20.16 лв.)
без ДДС: 10.31€ (20.16 лв.)
Характеристики
| Батерия/Акумулатор формат | 30AAM3BMX |
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 3.6 V |
| За вид устройство | За безжични телефони |
| Капацитет | 300 mAh |
| Марка устройство | SAGEM; TELECOM; BTI |
| Модел устройство | Telecom AMARYS 2200SF BTI Dect Fax Dect Fax Plus Sagem DECT C31 DECT C32 Mistral 220 MISTRAL 10-200 MISTRAL 20-200 MISTRAL 20-220 Part Number GP 30AAM3BMX Sagem 30AAM3BMX BC101536 33H CP30NM |
| Размери (мм) | 30.00 x 32.00 x 10.50mm |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
От същата категория...
..
9.66€ (18.90 лв.)
без ДДС:9.66€ (18.90 лв.)
..
13.86€ (27.11 лв.)
без ДДС:13.86€ (27.11 лв.)
..
9.02€ (17.64 лв.)
без ДДС:9.02€ (17.64 лв.)
..
10.95€ (21.42 лв.)
без ДДС:10.95€ (21.42 лв.)
..
7.74€ (15.13 лв.)
без ДДС:7.74€ (15.13 лв.)
От същия производител...
..
9.66€ (18.90 лв.)
без ДДС:9.66€ (18.90 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
57.99€ (113.41 лв.)
без ДДС:57.99€ (113.41 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)