Батерия за дистанционно управление за кран IKUSI TM70/3 Iribarri iK3/IK4 BT24IK 4,8V 2500mAh Cameron Sino
- : В наличност
- Кат. номер: CS-KUT272BL
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС: 35.43€ (69.30 лв.)
Характеристики
| Бранд батерия | CAMERON SINO |
| Волтаж | 4.8 V |
| За вид устройство | Дистанционни управления за кран |
| Капацитет | 2500 mAh |
| Марка устройство | IKUSI , IRIBARRI |
| Модел устройство | IKUSI BERLINDE GH IK3 IK3 transmitters IK4 IKONTROL IKONTROL 2305271 JASO KONECRANES T70 console box T70/3 T70/4 T70/8 TM70 TM70/3 TM70/8 Iribarri iK3 iK4 |
| Размери (мм) | 114.60 x 47.00 x 20.10mm |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
От същата категория...
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
От същия производител...
..
9.66€ (18.90 лв.)
без ДДС:9.66€ (18.90 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
57.99€ (113.41 лв.)
без ДДС:57.99€ (113.41 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)