Батерия за плейстейшън Sony PS5 DualSense, CFI-1015A, CFI-ZCT1W LIP1708 LiPo 3,7V 1600mAh Cameron Sino
- : В наличност
- Кат. номер: CS-SP170SL
22.55€ (44.11 лв.)
без ДДС: 22.55€ (44.11 лв.)
Характеристики
| Волтаж | 3.7 V |
| За вид устройство | Универсален |
| Капацитет | 1600 mAh |
| Съвместим бранд | Sony |
| Съвместими модели | PS5 DualSense, CFI-1015A, CFI-ZCT1W LIP1708 |
| Технология батерия | Lithium |
| Тип аксесоар | Батерия |
| Химически състав | Li-Polymer |
От същата категория...
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
без ДДС:13.56€ (26.52 лв.)
12 V3.90 kg mm151 x 98 x 956 Months..
26.40€ (51.63 лв.)
без ДДС:26.40€ (51.63 лв.)
12 V2.43 kg mm151 x 65 x 946 Months..
15.00€ (29.34 лв.)
без ДДС:15.00€ (29.34 лв.)
12 V2.80 kg mm151 x 65 x 946 Months..
22.56€ (44.12 лв.)
без ДДС:22.56€ (44.12 лв.)
12 V5.70 kg mm181 x 77 x 1676 Months..
37.20€ (72.76 лв.)
без ДДС:37.20€ (72.76 лв.)
От същия производител...
..
9.66€ (18.90 лв.)
без ДДС:9.66€ (18.90 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
57.99€ (113.41 лв.)
без ДДС:57.99€ (113.41 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)