A4tech Геймърски слушалки с микрофон Bloody G230. 7.1,USB, черен
- : В наличност
- Кат. номер: A4-HEAD-G230-BLACK
20.94€ (40.96 лв.)
без ДДС: 20.94€ (40.96 лв.)
Характеристики
| Гаранция | 12 месеца |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 мм |
| Дължина кабел (m) | 2 м |
| Интерфейс | USB |
| Микрофон | Да |
| Приложение | Gaming |
| Съвместимост | PC |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 16 Ω |
| Технология | С кабел |
| Тип аксесоар | Gaming |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 105 dB |
От същата категория...
..
30.33€ (59.32 лв.)
без ДДС:30.33€ (59.32 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
без ДДС:44.07€ (86.20 лв.)
..
41.33€ (80.83 лв.)
без ДДС:41.33€ (80.83 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
без ДДС:32.21€ (62.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-H4-ANC-BE ТИП ..
18.07€ (35.34 лв.)
без ДДС:18.07€ (35.34 лв.)
От същия производител...
..
56.20€ (109.91 лв.)
без ДДС:56.20€ (109.91 лв.)
..
30.33€ (59.32 лв.)
без ДДС:30.33€ (59.32 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
без ДДС:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
без ДДС:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
без ДДС:23.91€ (46.77 лв.)