Evercool Вентилатор Fan 50x50x15 EL Bearing (4500 RPM) EC5015M12EA
- : В наличност
- Кат. номер: EC5015M12EA
2.25€ (4.39 лв.)
без ДДС: 2.25€ (4.39 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
без ДДС:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛEvercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSCB-CD2 ТИП ..
4.91€ (9.61 лв.)
без ДДС:4.91€ (9.61 лв.)
3.5"->5.25" HDB-2535C" title="Evercool Адаптер SSD/HDD bracket 2.5"->3.5"->5.25" HDB-2535C" class="img-responsive img-first lazyload"/>
Извън наличност
ПРОИЗВОДИТЕЛEvercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHDB-2535C ТИП ..
3.43€ (6.71 лв.)
без ДДС:3.43€ (6.71 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEvercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEC3007M05SA РАЗМЕР(мм) ..
7.11€ (13.91 лв.)
без ДДС:7.11€ (13.91 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEvercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEC12025HH12BA РАЗМЕР(мм) ..
6.82€ (13.33 лв.)
без ДДС:6.82€ (13.33 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEvercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEC12025A2HBL РАЗМЕР(мм) ..
9.53€ (18.64 лв.)
без ДДС:9.53€ (18.64 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Evercool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EC5015M12EA |
| РАЗМЕР(мм) | 50 x 50 x 15 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 4500 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | EL Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 12.66 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.22 A |
| МОЩНОСТ (W) | 1.1 W |
| НИВО НА ШУМ | <29 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 40000 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711158196373 |