Out Of Stock
Xtrike ME геймърска клавиатура Gaming Keyboard 104 keys - KB-309 BK - Silent Tactile
- : Out Of Stock
- Model: XTRM-KB-309-BK
5.80€ (11.35 лв.)
Ex Tax: 5.80€ (11.35 лв.)
From Same Category
..
56.20€ (109.91 лв.)
Ex Tax:56.20€ (109.91 лв.)
..
52.01€ (101.73 лв.)
Ex Tax:52.01€ (101.73 лв.)
..
51.62€ (100.96 лв.)
Ex Tax:51.62€ (100.96 лв.)
..
57.85€ (113.14 лв.)
Ex Tax:57.85€ (113.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZ87-PRO-SIDE-ENGR РАЗМЕР ..
72.38€ (141.56 лв.)
Ex Tax:72.38€ (141.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GK-985P-EN РАЗМЕР ..
12.51€ (24.46 лв.)
Ex Tax:12.51€ (24.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-613-BK СВЪРЗВАНЕ ..
7.97€ (15.59 лв.)
Ex Tax:7.97€ (15.59 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-113 СВЪРЗВАНЕ ..
3.03€ (5.93 лв.)
Ex Tax:3.03€ (5.93 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-114 СВЪРЗВАНЕ ..
3.24€ (6.33 лв.)
Ex Tax:3.24€ (6.33 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GK-995W-BK РАЗМЕР ..
17.94€ (35.09 лв.)
Ex Tax:17.94€ (35.09 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-KB-309-BK |
| РАЗМЕР | 98% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Membrane |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 10 Million keystrokes |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.8±0.4mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 50±7gf |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 101 |
| ПОДСВЕТКА | Rainbow Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 408 x 143 x 35 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Silent Tactile Feedback Multimedia Functions 10 Million Switch Rating |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391938461 |