Xtrike ME геймърски слушалки Gaming Headphones GH-511 - 50mm, RGB, White
- : В наличност
- Кат. номер: XTRM-GH-511
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС: 5.83€ (11.39 лв.)
От същата категория...
..
30.33€ (59.32 лв.)
без ДДС:30.33€ (59.32 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
без ДДС:44.07€ (86.20 лв.)
..
41.33€ (80.83 лв.)
без ДДС:41.33€ (80.83 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
без ДДС:32.21€ (62.99 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
без ДДС:20.94€ (40.96 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GK-985P-EN РАЗМЕР ..
12.51€ (24.46 лв.)
без ДДС:12.51€ (24.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-613-BK СВЪРЗВАНЕ ..
7.97€ (15.59 лв.)
без ДДС:7.97€ (15.59 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-113 СВЪРЗВАНЕ ..
3.03€ (5.93 лв.)
без ДДС:3.03€ (5.93 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-114 СВЪРЗВАНЕ ..
3.24€ (6.33 лв.)
без ДДС:3.24€ (6.33 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GK-995W-BK РАЗМЕР ..
17.94€ (35.09 лв.)
без ДДС:17.94€ (35.09 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-GH-511 |
| ТИП | Слушалки с микрофон |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Компютър Конзоли Лаптоп Мобилен телефон Таблет Телевизор |
| СВЪРЗВАНЕ | Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | 4 pin 3.5 mm jack USB |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 50 mm |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 110 dB |
| ИМПЕДАНС | 32 ohm |
| МИКРОФОН | Да |
| МИКРОФОН ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | -56 ± 3 dB |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 2.05 m |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Double Head Beam Design RGB Translucent Light Effect Extremely Flexible Microphone Arm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391935484 |