Извън наличност
Xigmatek геймърска механична клавиатура Gaming Mechanical keyboard 61 keys TKL - GK-985P - BLUE switches
- : Извън наличност
- Кат. номер: XTRM-GK-985P-EN
12.51€ (24.46 лв.)
без ДДС: 12.51€ (24.46 лв.)
От същата категория...
..
56.20€ (109.91 лв.)
без ДДС:56.20€ (109.91 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZ87-PRO-SIDE-ENGR РАЗМЕР ..
72.38€ (141.56 лв.)
без ДДС:72.38€ (141.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-TTC РАЗМЕР ..
184.09€ (360.04 лв.)
без ДДС:184.09€ (360.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-BK РАЗМЕР ..
189.43€ (370.50 лв.)
без ДДС:189.43€ (370.50 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯRS6-BK-GJP РАЗМЕР ..
140.37€ (274.54 лв.)
без ДДС:140.37€ (274.54 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-613-BK СВЪРЗВАНЕ ..
7.97€ (15.59 лв.)
без ДДС:7.97€ (15.59 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-113 СВЪРЗВАНЕ ..
3.03€ (5.93 лв.)
без ДДС:3.03€ (5.93 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-114 СВЪРЗВАНЕ ..
3.24€ (6.33 лв.)
без ДДС:3.24€ (6.33 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GK-995W-BK РАЗМЕР ..
17.94€ (35.09 лв.)
без ДДС:17.94€ (35.09 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GP-52 СЪВМЕСТИМОСТ ..
15.95€ (31.19 лв.)
без ДДС:15.95€ (31.19 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-GK-985P-EN |
| РАЗМЕР | 60% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Механична Геймърска Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Blue Switches |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 50 Million keystrokes |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 4.0±0.5mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 60±10gf |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 61 |
| ПОДСВЕТКА | Rainbow Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 155 cm |
| РАЗМЕРИ | 295 x 103 x 38 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Advanced anti-ghosting with 21-key rollover support delivers enhanced command readings in the heat of the battle Unique backlight visuals with mixed color to create a rainbow effect and 12 lighting schemes Clear switch housing and see-through character key mould offer a vibrant and uniform Illumination for the ultimate visual experience |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391926949 |