Извън наличност
Longse IP Bullet - 4k 8MP, Starlight, 5X Motor Zoom 2.7-13.5mm, POE, Mic, AI - BMMB5XRL800WH-POE-MIC
- : Извън наличност
- Кат. номер: BMMB5XRL800WH-POE-MIC
138.41€ (270.70 лв.)
без ДДС: 138.41€ (270.70 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
..
30.79€ (60.23 лв.)
без ДДС:30.79€ (60.23 лв.)
..
22.74€ (44.48 лв.)
без ДДС:22.74€ (44.48 лв.)
..
44.49€ (87.02 лв.)
без ДДС:44.49€ (87.02 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛLongse КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCMSBRL800WH-POE-MIC-DBASE-BK ТИП ..
100.11€ (195.81 лв.)
без ДДС:100.11€ (195.81 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛLongse КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCMLB5XRL800WH-POE-MIC ТИП ..
120.14€ (234.98 лв.)
без ДДС:120.14€ (234.98 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛLongse КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCMSBRL800WH-POE-MIC-DBASE-BK ТИП ..
100.11€ (195.81 лв.)
без ДДС:100.11€ (195.81 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛLongse КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCMLB5XRL800WH-POE-MIC ТИП ..
120.14€ (234.98 лв.)
без ДДС:120.14€ (234.98 лв.)
Input Voltage: AC 110‐‐240VOutput Voltage: DC 12VOutput Current: 1000mASize: 70 x 28 x 41mmWeight: 150g..
4.75€ (9.30 лв.)
без ДДС:4.75€ (9.30 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛLongse КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBMSCFG200 ТИП ..
29.77€ (58.22 лв.)
без ДДС:29.77€ (58.22 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛLongse КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBMSCFG400-2.8mm-MIC ТИП ..
37.04€ (72.44 лв.)
без ДДС:37.04€ (72.44 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Longse |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BMMB5XRL800WH-POE-MIC |
| ТИП | IP Camera - Bullet |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 8 MP 4k |
| ЕФЕКТИВНИ ПИКСЕЛИ | 3864 x 2192 |
| КОМПРЕСИЯ | H.264 H.264+ H.265 H.265+ JPEG AVI MJPEG |
| ФОКАЛНО РАЗСТОЯНИЕ | 2.7-13.5 mm |
| КОНТРОЛ НА ФОКУСА | 5X Optical Motor Zoom |
| НОЩНО ВИЖДАНЕ | Starlight |
| AI | Face Detection Face Recongnition Intrusion Detetion Line Cross Detetion Loiter Detetion People Gather Detecion ROI |
| ВГРАДЕН МИКРОФОН | ДА |
| ETHERNET | RJ-45 (10/100Base-T) |
| WI-FI | НЕ |
| POE | IEEE 802.3af |
| RS485 | НЕ |
| SD CARD SLOT | ДА |
| ONVIF | ONVIF 19.12 |
| КУТИЯ | Metal , IP67 |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -20° ~ +60° RH95% Max |
| ЗАХРАНВАНЕ | DC 12 V, 1000mA |
| РАЗМЕРИ | 268(W) x 95(H) x 88(D)mm |
| ТЕГЛО | 1500 g |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |