AeroCool кутия Case ATX - RIFT - RGB - ACCM-PV13012.11
- : В наличност
- Кат. номер: ACCM-PV13012.11
32.72€ (63.99 лв.)
без ДДС: 32.72€ (63.99 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.25€ (57.21 лв.)
без ДДС:29.25€ (57.21 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.69€ (69.81 лв.)
без ДДС:35.69€ (69.81 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.22€ (64.97 лв.)
без ДДС:33.22€ (64.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.67€ (75.63 лв.)
без ДДС:38.67€ (75.63 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.57€ (75.43 лв.)
без ДДС:38.57€ (75.43 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FC00110.11 РАЗМЕР(мм) ..
2.98€ (5.82 лв.)
без ДДС:2.98€ (5.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-AT10217.01 РАЗМЕР(мм) ..
8.82€ (17.26 лв.)
без ДДС:8.82€ (17.26 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-NA10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.46€ (8.72 лв.)
без ДДС:4.46€ (8.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-DU10217.11 РАЗМЕР(мм) ..
7.83€ (15.32 лв.)
без ДДС:7.83€ (15.32 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FS10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.37€ (8.54 лв.)
без ДДС:4.37€ (8.54 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | AeroCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACCM-PV13012.11 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отпред 120 mm - Отзад |
| RGB | Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Да Acrylic glass |
| ИНТЕРФЕЙС | SD Card Reader 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio Headphones HD Audio Mic |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 120mm x 1 (Includes 120mm Fan) |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 120 mm x 3 (optional) Top: 120 mm x 1 (optional) Supports VGA fan: 120 mm x 2 (optional) |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 5 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 155 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 371 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Supports card reader from the top panel: SD, microSD (T-Flash), SDHC, microSDHC up to 64GB, SDXC, microSDXC up to 32GB. Water Cooling : 120mm front (optional) |
| РАЗМЕРИ | 195 x 461 x 411 mm |
| ТЕГЛО | 3.70 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4718009153134 |