AeroCool кутия Case mATX - CS-107-A-BK-v2 - 3 fans included
- : В наличност
- Кат. номер: ACCS-PC14032.11
29.74€ (58.17 лв.)
без ДДС: 29.74€ (58.17 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.25€ (57.21 лв.)
без ДДС:29.25€ (57.21 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.69€ (69.81 лв.)
без ДДС:35.69€ (69.81 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.22€ (64.97 лв.)
без ДДС:33.22€ (64.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.67€ (75.63 лв.)
без ДДС:38.67€ (75.63 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.57€ (75.43 лв.)
без ДДС:38.57€ (75.43 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FC00110.11 РАЗМЕР(мм) ..
2.98€ (5.82 лв.)
без ДДС:2.98€ (5.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-AT10217.01 РАЗМЕР(мм) ..
8.82€ (17.26 лв.)
без ДДС:8.82€ (17.26 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-NA10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.46€ (8.72 лв.)
без ДДС:4.46€ (8.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-DU10217.11 РАЗМЕР(мм) ..
7.83€ (15.32 лв.)
без ДДС:7.83€ (15.32 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FS10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.37€ (8.54 лв.)
без ДДС:4.37€ (8.54 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | AeroCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACCS-PC14032.11 |
| ФОРМАТ | mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Горе |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред |
| RGB | Fixed Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Acrylic glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio Headphones HD Audio Mic |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front : 2 x 120 mm FRGB Fan Rear: 1 x 120 mm FRGB |
| БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА | 0 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 1 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 4 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 157 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 286 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Liquid cooling support: 120/240 mm (Radiator length Liquid cooling support: 120/240 mm (Radiator length Liquid cooling support: 120/240 mm (Radiator length Liquid cooling support: 120/240 mm (Radiator length Liquid cooling support: 120/240 mm (Radiator length Liquid cooling support: 120/240 mm (Radiator length Liquid cooling support: 120/240 mm (Radiator length Liquid cooling support: 120/240 mm (Radiator length <296mm) Mesh front panel design allows for improved air flow and ventilation Full acrylic side panel showcases the inside of your rig |
| РАЗМЕРИ | 197.5 x 353 x 340.6 mm (W x H x D) |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710562759389 |