Gamemax охладител CPU Cooler Sigma 520 Digital White - Addressable RGB
- : В наличност
- Кат. номер: GM-14100902867
29.09€ (56.90 лв.)
без ДДС: 29.09€ (56.90 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.77€ (60.18 лв.)
без ДДС:30.77€ (60.18 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.96€ (64.46 лв.)
без ДДС:32.96€ (64.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00068B ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
84.13€ (164.55 лв.)
без ДДС:84.13€ (164.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00182A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
82.09€ (160.56 лв.)
без ДДС:82.09€ (160.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00178A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
77.22€ (151.04 лв.)
без ДДС:77.22€ (151.04 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-ICEBURG-240-DIGITAL-BK ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
52.90€ (103.46 лв.)
без ДДС:52.90€ (103.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-14100901703 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
43.35€ (84.79 лв.)
без ДДС:43.35€ (84.79 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-ICEBURG-360-DIGITAL-BK ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
65.00€ (127.13 лв.)
без ДДС:65.00€ (127.13 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-14100901705 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
57.13€ (111.73 лв.)
без ДДС:57.13€ (111.73 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-14100902314 ТИП ..
30.10€ (58.86 лв.)
без ДДС:30.10€ (58.86 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | GameMax |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GM-14100902867 |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 220 W |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm |
| RGB | Addressable Да |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydro bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 800-1800 RPM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 74.8 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 33.8 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.09 mmH2O |
| РАЗМЕРИ | 125 x 95 x 157 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Display CPU core temperature, high temperature alarm function 4*6mm sintered process high performance heat pipes ARGB synchronized light effect, PWM intelligent temperature control fan Heat pipe offset design, fan disassembly-free installation, more convenient Albino tower, cool appearance |
| ТЕГЛО | 600 g |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6931858734554 |