Gamemax Комплект вентилатори Fan Pack 3-in-1 3x120mm - FN12A-S3I White, Daisy-Chain, Addressable RGB
- : В наличност
- Кат. номер: GM-14050101542
22.57€ (44.15 лв.)
без ДДС: 22.57€ (44.15 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.73€ (7.29 лв.)
без ДДС:3.73€ (7.29 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.02€ (7.87 лв.)
без ДДС:4.02€ (7.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.73€ (7.29 лв.)
без ДДС:3.73€ (7.29 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.44€ (14.56 лв.)
без ДДС:7.44€ (14.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.44€ (14.56 лв.)
без ДДС:7.44€ (14.56 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-ICEBURG-240-DIGITAL-BK ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
52.90€ (103.46 лв.)
без ДДС:52.90€ (103.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-14100901703 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
43.35€ (84.79 лв.)
без ДДС:43.35€ (84.79 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-ICEBURG-360-DIGITAL-BK ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
65.00€ (127.13 лв.)
без ДДС:65.00€ (127.13 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-14100901705 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
57.13€ (111.73 лв.)
без ДДС:57.13€ (111.73 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-14100902314 ТИП ..
30.10€ (58.86 лв.)
без ДДС:30.10€ (58.86 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | GameMax |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GM-14050101542 |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 800-1600 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Hydraulic Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 49.54 CFM |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.52 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.18 A |
| МОЩНОСТ (W) | 2.16 W |
| НИВО НА ШУМ | 31.62 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| RGB | Addressable RGB LED Да |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДРУГИ | Infinity mirror look all around Only one cable is required for a cluster of fans Embedded magnetic Fluid Dynamic Bearing to provide stability, durability, and longevity |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6931858738033 |