Gamemax кутия Case ATX - Infinity Black
- : В наличност
- Кат. номер: GM-14100901711
48.46€ (94.78 лв.)
без ДДС: 48.46€ (94.78 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.29€ (57.28 лв.)
без ДДС:29.29€ (57.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.74€ (69.90 лв.)
без ДДС:35.74€ (69.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.25€ (65.04 лв.)
без ДДС:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.71€ (75.72 лв.)
без ДДС:38.71€ (75.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.61€ (75.52 лв.)
без ДДС:38.61€ (75.52 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-ICEBURG-240-DIGITAL-BK ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
52.90€ (103.46 лв.)
без ДДС:52.90€ (103.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-14100901703 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
43.35€ (84.79 лв.)
без ДДС:43.35€ (84.79 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-ICEBURG-360-DIGITAL-BK ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
65.00€ (127.13 лв.)
без ДДС:65.00€ (127.13 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-14100901705 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
57.13€ (111.73 лв.)
без ДДС:57.13€ (111.73 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-14100902314 ТИП ..
30.10€ (58.86 лв.)
без ДДС:30.10€ (58.86 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | GameMax |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GM-14100901711 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 360 mm - Отдолу 280 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 1 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 3 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm MB: 3 x 120 mm Bottom: 3 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 170 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 360 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Modular design flexibility for any configuration Tempered Glass on the Front, and Left Side Bottom Dust filter |
| РАЗМЕРИ | 420 x 273 x 399 mm |
| ТЕГЛО | 7.5 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6931858775335 |