Извън наличност
Marvo безжична геймърска мишка Wireless Gaming Mouse Niro 50 G912W White - Bluetooth 5.3, 2.4G, 12000dpi
- : Извън наличност
- Кат. номер: MARVO-G912W-WT
18.05€ (35.30 лв.)
без ДДС: 18.05€ (35.30 лв.)
От същата категория...
..
38.42€ (75.14 лв.)
без ДДС:38.42€ (75.14 лв.)
..
38.42€ (75.14 лв.)
без ДДС:38.42€ (75.14 лв.)
..
24.02€ (46.97 лв.)
без ДДС:24.02€ (46.97 лв.)
..
20.60€ (40.29 лв.)
без ДДС:20.60€ (40.29 лв.)
..
21.89€ (42.81 лв.)
без ДДС:21.89€ (42.81 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
без ДДС:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
14.25€ (27.87 лв.)
без ДДС:14.25€ (27.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
33.25€ (65.04 лв.)
без ДДС:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.26€ (23.97 лв.)
без ДДС:12.26€ (23.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
14.16€ (27.69 лв.)
без ДДС:14.16€ (27.69 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-G912W-WT |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Finger Tip Grip Palm Grip |
| СЕНЗОР | Pixart PAW3311 |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 12000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Huano Blue Shell Blue Dot |
| БРОЙ БУТОНИ | 7 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 7 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| БАТЕРИЯ, ВРЕМЕ НА РАБОТА | Up to 140hrs |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 160 cm |
| РАЗМЕРИ | 120 x 60 x 39 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 63 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Tri-Mode Connectivity Top-Mounted DPI Button Long Battery Life Precision Optical Sensor Durable Mechanical Switches Software Customization |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391938614 |