Marvo професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard Magma M40 KG964 - 8K, Magnetic Switches [Tactile]
- : В наличност
- Кат. номер: MARVO-KG964
47.40€ (92.71 лв.)
без ДДС: 47.40€ (92.71 лв.)
От същата категория...
..
56.44€ (110.38 лв.)
без ДДС:56.44€ (110.38 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZ87-PRO-SIDE-ENGR РАЗМЕР ..
72.38€ (141.56 лв.)
без ДДС:72.38€ (141.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-TTC РАЗМЕР ..
184.09€ (360.04 лв.)
без ДДС:184.09€ (360.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-BK РАЗМЕР ..
189.43€ (370.50 лв.)
без ДДС:189.43€ (370.50 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯRS6-BK-GJP РАЗМЕР ..
140.37€ (274.54 лв.)
без ДДС:140.37€ (274.54 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
без ДДС:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
14.25€ (27.87 лв.)
без ДДС:14.25€ (27.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
33.25€ (65.04 лв.)
без ДДС:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.26€ (23.97 лв.)
без ДДС:12.26€ (23.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
14.16€ (27.69 лв.)
без ДДС:14.16€ (27.69 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-KG964 |
| РАЗМЕР | 60% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Механична Anti-Ghosting Геймърска Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Marvo |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Tactile |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Infinite Magnetic Switches |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.1mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 40±5gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | ABS |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | Double-shot ABS |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 323 x 115 x 37 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | RT0.02 and self-developed Infinite Magnetic Switches Ultra-Fast 8K Polling Rate Compact 68-Key Layout Vibrant RGB Lighting |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391938454 |